Partneři

Nabídka nejvýhodnějšího cestovního pojištění s garancí. Cestovatelský portál turistikon.cz pravidelně informuje o zajímavých možnostech dovolených ve většině zemí světa. Čeští turisté nejraději navštěvují  Chorvatsko nebo Itálii, proto se těmto zemím věnujeme nejvíce. Mezi turisty je dnes také oblíbené Německo a to nejenom v zimě. Informujte se také o možnostech dovolené na tropických ostrovech Niue a Tokelau. O tom, že mezi oblíbené letní dovolené patří také Turecko svědčí zvětšující se zájem všech turistů. Ke krásné dovolené je také potřeba znát předpověď počasí. Srovnání a recenze aerolinek, díky čemuž se dozvíte, s jakou leteckou společností se cestuje nejpříjemněji.

Nestihli jste svůj oblíbený seriál na TV Nova? V tom případě se na něj můžete znovu podívat díky službě Nova Plus, která online přenáší všechny seriály, které se vysílají v televizi. Můžete tak například sledovat nejoblíbenější seriál poslední doby Ulice online. Pokud Vás ale již seriály z české produkce omrzeli, co takhle vyzkoušet některý světový film. Naše online databáze jich nabízí více než deset tisíc a jsou ke shlédnutí online zdarma bez nutnosti registrace. Nový portál online filmy ke shlédnutí právě startuje. Stačí si vybrat a pak již jen kliknout na sledovat.

Thajské masáže Praha - salony Thajka v Praze nabízí thajské masáže pro uvolnění těla i mysli. Tradiční thajské masáže můžete darovat i svým blízkým v podobě poukazu, nebo zajistit masáže pro vaši firmu .

Karban palivové dřevo prodej. Palivové dříví je naskládáno v přepravních nevratných
paletách, nařezané na 30 cm štípané kusy dřeva. Palivové dříví od Karbana.

HrubyMoving poskytuje široké spektrum služeb při stěhování kanceláří, firem a provozů. Nabízí zaškolení
personálu pro rychlý chod a dodržení plánu na stěhování kanceláří, aby nedocházelo ke zbytečným finančním
ztrátám z důvodu výpadku provozu firmy. HrubyMoving zajistí také evidenci majetku, space plan apod.

Nabízíme luxusní i levné chaty a chalupy k pronajmutí na horách. Široký výbět penzionů pro levné ubytování v Krkonoších v zimní sezóně poblíž lyžařských sjezdovek a areálů.

Průmyslová a garážová vrata vyráběná společností Kružík s.r.o. jsou spolehlivá a svým designem velmi vkusná.
Garážová vrata naleznete v široké nabídce v mnoha provedeních a designech jako kazeta, lamela, drážka apod.

Salony Magdalena v Praze nabízí prodlužování řas pro dokonalý pohled bez nalíčení, nebo prodlužování vlasů,
paruky, příčesky, tupé
a jejich výrobu z kvalitních evropských vlasů, nebo z vašich vlastních, dodaných vlasů.

Bělení zubů laserem na klinice Smille v Praze je vysoce účinné a nijak nepoškozuje Vaše zuby. Po vybělení zubů doporučují používat speciální pastu pro dlouhodobé udržení bělostného chrupu. Bělící zubní pasta Smille s výtažky z perel neobsahuje peroxidy.

Haly a párty stany od Svitap jsou ideální pro zastřešení venkovních akcí. Montované haly mají 5 let záruku,
jejich konstrukce je z vysoce odolných ocelových, nebo hliníkových profilů. Párty stany nabízí v různých
velikostech, designech s doplňky jako je vytápění, osvětlení, potiskem opláštění, nebo s interiérovými doplňky.