/header.png

Pokud ve svém okolí znáte někoho, kdo umí ocenit tento tradiční alkoholický nápoj vyrobený z medu, neváhejte ho potěšit dárkovým balením různých druhů medovin, na kterých si jistě pochutná on i jeho přátelé. Vybírat máte opravdu z čeho, od kořeněných medovin s výraznou chutí po ty co jen lehce pohladí na jazyku. Koš je naplněn třemi královskými medovinami podle vaše výběru. Vše je úhledně zabaleno v dřevěné bedýnce vystlané dřevěnou vlnou.

Medoviny, mezi kterými si každý zákazník vybere tři lahve podle chuti, jsou přírodní, bylinná, zlatá, ořechová, mandlová a skořicová.

Medovina královská přírodní
Přírodní medovina potěší všechny ty, kteří nemají rádi experimenty. Jedná se o nápoj vyráběný tradičním staroslovanským způsobem. 15 druhů bylin a prvotřídní med. Tak vzniká 16% medovina.

Bylinná královská medovina
Je vyrobena z prvotřídního medu. Hořké bylinné chuti se dosahuje pomocí dvaadvaceti bylin a 2 druhů exotického koření. Objem alkoholu je asi 18 %.

Zlatá karpatská medovina
Vyrobena z jakostního akátového medu a doplněna směsí karpatských bylinek. Precizní přípravou dosahuje tato medovina velmi příjemné chuti. Alkoholu je v nápoji přibližně 16%

Ořechová královská medovina
Medovina s mírně nahořklou chutí, která je způsobena správným louhováním pravých vlašských ořechů a 17 druhů bylinek. Omámí vás jak vůně, tak chuť.

Mandlová královská medovina
Osmnáct druhů bylin a prvotřídních mandlí je přidáno k jakostnímu medu. Díky preciznímu výrobnímu postupu a kombinaci chutí je výsledná medovina příjemně nasládlá a voní po mandlích.

Skořicová královská medovina
Med ve spojení se skořicí a vzácnými bylinami nemůže vytvořit nic lepšího, než je skořicová medovina. Jemně sladká chuť tohoto královského likéru je doprovázena vůní skořice.
medovy-pletovy-krem-1. medovy-pletovy-krem-2. medovy-pletovy-krem-3.