/header.png

Pokud se chystáte obdarovat milovníka tohoto nasládlého alkoholického nápoje s více než dlouholetou tradicí, mohli byste ho velmi příjemně potěšit právě dárkovým košem, který vám zde představíme.

Základem dárkového koše je samozřejmě medovina, i když není jediným produktem, který vám v něm poskytneme. Jestliže toto dárkové balení budete chtít někomu darovat, nemusíte si tížit hlavu s dalším dodatečným balením. Jako i jiné dárkové koše, je toto balení zabaleno v reprezentativní dárkové dřevěné kazetě.

Královská medovina dle vašeho výběru
Obchodník je tu pro zákazníka, pro jeho radost, pro jeho potřeby. A každý člověk má jiné chutě, jiné touhy. Proto jsme se rozhodli medovinu v tomto koši zákazníkovi nevybírat. Medovinu si vybere on sám, podle své vlastní chuti a vlastního uvážení.

Vybírat můžete hned z několika druhů Královských medoviny:
• Přírodní
• Bylinná
• Zlatá
• Ořechová
• Mandlová
• Skořicová

Zapřisáhlý klasik jistě ocení medovinu přírodní, která je čistá a bez jakýchkoli dalších přísad. Dále je možnost zvolit kořeněnější bylinnou medovinu, zlatou medovinu či příjemně skořicovou, která se skvěle hodí na vánoční stůl. V medovině ořechové a mandlové se skrývá příjemná chuť těchto jader. Ořechová prý potěší spíše pány, zatímco mandlová chutná hlavně damám. Je jen na vás, jakou medovinu si vyberete.

K vámi zvolené láhvi přidáme ještě pár produktů, které harmonizují s chutí i vůní každé medoviny. Patří sem například vlašské ořechy v medu, které mohou být skvělou pochoutkou u posezení s přáteli u kalíšku lahodné a třeba i ohřáté medoviny. V dárkové kazetě dále naleznete také svíčku z čistého včelího vosku, který dodá atmosféru svým světlem i nezaměnitelnou vůní. Pro ještě intenzivnější oslazení života ke koši patří i výborný včelí med a malá placatka 0,2 l přírodní medoviny z Potštejna. V dárkovém koši také naleznete dřevěnou lžíci pro nabírání medu. A v neposlední řadě pro posílení vašeho zdraví je v koši sklenička výborného medu s propolisem.
medovy-pletovy-krem-1. medovy-pletovy-krem-2. medovy-pletovy-krem-3.